HAKKıMıZDA

           Toklular Ambalaj SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 2001 yılında saygın firmaların kutu talebi üzerine üretime başlamıştır. Zamanla teknolojiden faydalanarak üretim kapasitesini arttırmış ve bugün kü üretim şekline gelmiştir.

           Gelişen iş hacmiyle beraber 2007 yılında şu an faaliyet gösterdiği 1000 metre karelik kapalı alana sahip, kendine ait fabrikasına taşınmıştır.

           Toklular Ambalaj Türk standartlarına göre alanında uzmanlaşmıştır. Müşterinin taleplerine göre her tip kutu dizaynı ve üretimi yapılmaktadır. Toklular üstün kaliteli, antistatik (toz tutmayan ve kırılmaya karşı dayanıklı şeffaf) pvc meteryadan baskılı, baskısız, silindir, prizmatik, özel tasarım ve katlanabilen ambalaj kutuları üretilmektedir.

           Ürünlerimiz gıda, tekstil, kozmetik, oyuncak, otomotiv, hediyelik eşya, kırtasiye ve ambalaj gerektiren diğer tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.

           Toklular bünyesinde Kutu, Pvc Kutu, Bavul, Separatör, Fantezi Kutu, Mikro Oluklu Kutular günün şartlarına göre geniş ve yenilikçi bir ürün yelpazesiyle sunulmaktadır.

           Toklular ürünü kaliteli ve en hızlı bir biçimde müşteri memnuniyeti esas kural kabul ederek üretilmektedir.